Anime_TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animasyonun yeni adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gerçekçi Daum'un gelecek planları

YazarMesaj
ertunga97
Admin
Admin
ertunga97

Gerçekçi Daum'un gelecek planları Empty
MesajKonu: Gerçekçi Daum'un gelecek planları   Gerçekçi Daum'un gelecek planları Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 4:25 pm

Başarılarla dolu teknik direktörlük kariyerini F.Bahçe’de noktalamak istediğini belirten Alman çalıştırıcının hedefi takımını 3 yıl üst üste şampiyon yapmak. Yılda 3.2 milyon Euro kazanan ve ligi zirvede bitirmesi durumunda da 1 milyon Euro ekstra prim daha alacak olan Daum, maddi anlamda da takımın yıldız futbolcuları kadar kazanç elde ediyor.

F.Bahçe'yi 3 yıl şampiyon yapacağını vurgulayan tecrübeli hoca, 3 yılda cebine 15 milyon Euro gibi dudak uçuklatan bir para koyacak. Kazanacağı bu parayla hayatını garanti altına alacak olan Daum’un bu güvencesi, futbola bakış açısını değiştiriyor. Lige 3 yıl ambargo koyarak alacağı 15 milyon Euro’yla emekliliğe ayrılmayı planlayan Daum, yakın çevresine ileriye dönük planlarını anlattı...

"AVRUPA'DA KUPA HAYAL"
İşte “Fenerbahçe benim son durağım olacak” diyen Christoph Daum’dan inciler:

“Bu sezon şampiyonluğun en büyük adayıyız. Nisan ayının ilk haftasında şampiyonluğu garantileriz gibi düşünüyorum. Çok iyi bir hava yakaladık. Bu sezon iki kupayı da alma şansımız var. UEFA’da da gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Ama hayâlci değil, gerçekçiyim. Kupaları kaldırana kadar kimseyi hayâl alemine sokmam. Ama içimdeki hisler ve tecrübem bu hedeflere ulaşacağımızı gösteriyor.

F.Bahçe'de 3 yıl sonunda şartlar neyi gösterir bilemem ama kulübümle vedalaşıp, hiçbir takımı çalıştırmak istemiyorum. Ailemle dünyayı dolaşmak, onlara vakit ayırmak istiyorum.”

Gerçekçi Daum'un gelecek planları
1 sayfadaki 1 sayfası